DataPeer treedt toe als lid van coöperatie Free Frogs

Free Frogs verwelkomt een nieuw lid van de coöperatie: DataPeer!

DataPeer richt zich op de ontwikkeling en ondersteuning van data-oplossingen voor organisaties die dat willen uitbesteden op een deel van de markt dat eerder niet door Free Frogs werd bediend. Het is daarmee een welkome aanvulling op onze dienstverlening. De oprichters van DataPeer, Paul van de Sande, Gijs Buiter en Bastiaan van Nierop zijn voor ons geen onbekenden: alle drie hebben ze via een van de andere coöperatieleden al een jarenlange relatie met Free Frogs.

Met DataPeer als deel van de Free Frogs coöperatie kunnen we onze klanten nog beter helpen met het ontwikkelen, beheren en toepassen van informatieproducten die het beste bij ze passen.

Meer informatie over DataPeer is te vinden op hun website. Een beschrijving van alle leden van de Free Frogs coöperatie is te vinden op onze vacaturepagina.